Sommertid hos HivNorge

HivNorge er tilgjengelig gjennom sommerukene, men har noe reduserte åpningstider.

scheduleOppdatert: 07.08.2023

createForfatter: Sekretariatet

labelEmner:

Om du ønsker å snakke med oss, kan du nå oss på telefon eller avtale en tid for en prat på kontoret. Vi er å treffe på telefonnummer 21314580 eller via epost.

I uke 29, 30 og 31 (fra 17. juli til 7. august) har vi noe redusert telefontid. Da kan du nå oss på telefon tirsdag, onsdag og torsdag fra kl. 10-15.

HivNorge holder stengt for drop in frem til torsdag 11. august.

Vi ønsker alle en riktig fin sommer!

Les også

schedule15.01.2025

→ Hva ønsker du å snakke om hos fastlegen din?

Alle som lever med hiv i Norge får hivmedisiner på sykehus. Fastleger følger opp andre deler av helsen din. Vi i Kirkens bymisjon Aksept og HivNorge jobber med at fastlegene skal øke kunnskapen om hiv for å kunne møte mennesker som lever med hiv på en bedre måte.

schedule15.01.2025

→ Se Arven på Nasjonalteateret

Forestillingen Arven settes opp på Nasjonalteateret, og Kirkens Bymisjon, Aksept har billetter til generalprøven som de ønsker å dele ut. Er dette noe for deg?